8 черв. 2018
Звіт директора ЕЗОШ №7
05 червня 2018р. відбулася конференція про звіт директора Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мисик Любов Георгіївни перед педагогічним колективом та громадськістю.

29 трав. 2018
УВАГА!
З 01.06.2018 року розпочинає свою роботу пришкільний табір денного перебування "ВЕСЕЛКА"

23 трав. 2018
Онлайн-опитування
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

16 трав. 2018
День Європи в Україні
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях.

14 трав. 2018
Вітаємо наших переможців!
Учні ЕЗОШ №7 показали найкращі результати в міських природничо-краєзнавчих змаганнях "Кучугури"В

11 трав. 2018
Вітаємо!
Вітаємо педагогів нашої школи, учасників обласної педагогічної виставки «Освіта Запорізького краю – 2018»

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7!

Список учнів, зарахованих до першого класу (18.06.2018р.)
Інформація про кількість учнів по класах та кількість вільних місць на 2018-2019 н.р.

Звіт директора ЕЗОШ №7УВАГА!Онлайн-опитуванняДень Європи в УкраїніВітаємо наших переможців!Вітаємо!

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Протидія торгівлі людьми

Перехід на попередню версію сайту.