23 січ. 2019
День Соборності України
З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення 100-річчя Дня Соборності України в ЕЗОШ №7 організовано та проведено ряд заходів.

17 січ. 2019
Вітаємо переможців!
16 січня відбувся міський етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

20 груд. 2018
150 років з дня заснування культурно-освітньої громадської організації "Просвіта" а Запорізькій області
В ЕЗОШ №7 до 150-річчя з дня заснування культурно-освітньої громадської організації "Просвіта" в Запорізькій області відбулись виховні заходи, спрямовані на висвітлення впливу цієї організації на національний та духовний розвиток населення нашого регіону.

14 груд. 2018
Вітаємо юнацьку команду з міні-футболу!
Сьогодні відбувся фінал міських змагань з міні-футболу серед юнацьких команд навчальних закладів міста. Вітаємо переможців змагань - юнацьку команду ЕЗОШ№7!

“Українська весна” – до 100-річчя української революції

26 бер. 2018
“Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років”

Назва заходу

Учасники

Фотозвіт

1.

Тематичний урок «Українська весна на землях Запоріжжя»

10-Б клас

2.

Тимчасова виставка в шкільному музеї «Українська весна 1918 р.: у боротьбі за Олександрівськ»

8-А, 8-Б, 8-В кл.

3.

Засідання гуртка «Історичне краєзнавство» «Діяльність УСС на Запорізьких землях»

12 чол.

4.

Конкурс рефератів «Українська весна в нашому краї»

10-А, 10-Б, 11 кл.

5.

Виставка робіт переможців конкурсу рефератів «Українська весна в нашому краї»

10-А, 10-Б, 11 кл.

6.

Тематичні виховні години «Українська весна»

7-А, 7-Б, 7-В, 8-А, 8-Б, 8-В, 9-А, 9-Б кл.