8 черв. 2018
Звіт директора ЕЗОШ №7
05 червня 2018р. відбулася конференція про звіт директора Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мисик Любов Георгіївни перед педагогічним колективом та громадськістю.

29 трав. 2018
УВАГА!
З 01.06.2018 року розпочинає свою роботу пришкільний табір денного перебування "ВЕСЕЛКА"

23 трав. 2018
Онлайн-опитування
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

16 трав. 2018
День Європи в Україні
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях.

14 трав. 2018
Вітаємо наших переможців!
Учні ЕЗОШ №7 показали найкращі результати в міських природничо-краєзнавчих змаганнях "Кучугури"В

11 трав. 2018
Вітаємо!
Вітаємо педагогів нашої школи, учасників обласної педагогічної виставки «Освіта Запорізького краю – 2018»

Подбаємо про чисте довкілля!

20 квіт. 2018
Підтримуючи волонтерську акцію "Чисте місто" 19 квітня 2018р. педагоги та учні ЕЗОШ №7 вийшли на суботник.

Учасники суботника провели роботи про благоустрію території школи та зробили чимало корисних справ.

Фотозвіт