18 лип. 2018
28 липня - День хрещення Київської Русі
День хрещення Київської Русі православні українці відзначають 28 липня ­ у день пам’яті великого князя Володимира. Цей день став державним святом у 2008 році, коли третій президент України Віктор Ющенко підписав указ Про День хрещення Київської Русі-України.

8 черв. 2018
Звіт директора ЕЗОШ №7
05 червня 2018р. відбулася конференція про звіт директора Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мисик Любов Георгіївни перед педагогічним колективом та громадськістю.

29 трав. 2018
УВАГА!
З 01.06.2018 року розпочинає свою роботу пришкільний табір денного перебування "ВЕСЕЛКА"

23 трав. 2018
Онлайн-опитування
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

16 трав. 2018
День Європи в Україні
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях.

14 трав. 2018
Вітаємо наших переможців!
Учні ЕЗОШ №7 показали найкращі результати в міських природничо-краєзнавчих змаганнях "Кучугури"В

Інклюзивна освіта