10 вер. 2018
Експрес-інформація щодо правил безпеки життєдіяльності
Звернення Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

28 серп. 2018
День Знань!
Запрошуємо учнів, учителів, батьків та гостей на Свято Першого дзвоника!

24 серп. 2018
24 серпня 2018 року Україна святкує 27-му річницю Незалежності.
Як відомо, Всесоюзний референдум про збереження СРСР, у який на той момент входила Україна, був організований 17 березня 1991 року. За результатами опитувань був зроблений перший крок до незалежності України та утвердження декларації про суверенітет держави.

18 лип. 2018
28 липня - День хрещення Київської Русі
День хрещення Київської Русі православні українці відзначають 28 липня ­ у день пам’яті великого князя Володимира. Цей день став державним святом у 2008 році, коли третій президент України Віктор Ющенко підписав указ Про День хрещення Київської Русі-України.

8 черв. 2018
Звіт директора ЕЗОШ №7
05 червня 2018р. відбулася конференція про звіт директора Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мисик Любов Георгіївни перед педагогічним колективом та громадськістю.

29 трав. 2018
УВАГА!
З 01.06.2018 року розпочинає свою роботу пришкільний табір денного перебування "ВЕСЕЛКА"

Конкурси для педагогів

2016-2017 Н.Р.

№ з/п Конкурс Прізвище, ім'я, по батькові вчителя Фото Результат Нагорода
1 Всеукраїнський конкурс на "Кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі". Васильчук Лариса Федорівна ІІІ місце Окуляри віртуальної реальності Shinecon G03D.
2 "Кращий кабінет початкових класів ЗНЗ" - 2016 року Пантюшина Тетяна Анатоліївна 4 рейтингове місце серед 100 кращих ЗНЗ України
3 "Кращий кабінет початкових класів ЗНЗ" - 2016 року Васильчук Лариса Федорівна 8 рейтингове місце серед 100 кращих ЗНЗ України
4 обласний фестиваль-огляд "Навчаємо української", номінація "Веб-ресурс вчителя початкових класів як середовище навчання молодших школярів української мови" Васильчук Лариса Федорівна Диплом ІІІ ступеня