Конкурси для педагогів

2016-2017 Н.Р.

№ з/п Конкурс Прізвище, ім'я, по батькові вчителя Фото Результат Нагорода
1 Всеукраїнський конкурс на "Кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі". Васильчук Лариса Федорівна ІІІ місце Окуляри віртуальної реальності Shinecon G03D.
2 "Кращий кабінет початкових класів ЗНЗ" - 2016 року Пантюшина Тетяна Анатоліївна 4 рейтингове місце серед 100 кращих ЗНЗ України
3 "Кращий кабінет початкових класів ЗНЗ" - 2016 року Васильчук Лариса Федорівна 8 рейтингове місце серед 100 кращих ЗНЗ України
4 обласний фестиваль-огляд "Навчаємо української", номінація "Веб-ресурс вчителя початкових класів як середовище навчання молодших школярів української мови" Васильчук Лариса Федорівна Диплом ІІІ ступеня