18 лип. 2018
28 липня - День хрещення Київської Русі
День хрещення Київської Русі православні українці відзначають 28 липня ­ у день пам’яті великого князя Володимира. Цей день став державним святом у 2008 році, коли третій президент України Віктор Ющенко підписав указ Про День хрещення Київської Русі-України.

8 черв. 2018
Звіт директора ЕЗОШ №7
05 червня 2018р. відбулася конференція про звіт директора Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мисик Любов Георгіївни перед педагогічним колективом та громадськістю.

29 трав. 2018
УВАГА!
З 01.06.2018 року розпочинає свою роботу пришкільний табір денного перебування "ВЕСЕЛКА"

23 трав. 2018
Онлайн-опитування
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

16 трав. 2018
День Європи в Україні
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях.

14 трав. 2018
Вітаємо наших переможців!
Учні ЕЗОШ №7 показали найкращі результати в міських природничо-краєзнавчих змаганнях "Кучугури"В

Конкурси для педагогів

2016-2017 Н.Р.

№ з/п Конкурс Прізвище, ім'я, по батькові вчителя Фото Результат Нагорода
1 Всеукраїнський конкурс на "Кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі". Васильчук Лариса Федорівна ІІІ місце Окуляри віртуальної реальності Shinecon G03D.
2 "Кращий кабінет початкових класів ЗНЗ" - 2016 року Пантюшина Тетяна Анатоліївна 4 рейтингове місце серед 100 кращих ЗНЗ України
3 "Кращий кабінет початкових класів ЗНЗ" - 2016 року Васильчук Лариса Федорівна 8 рейтингове місце серед 100 кращих ЗНЗ України
4 обласний фестиваль-огляд "Навчаємо української", номінація "Веб-ресурс вчителя початкових класів як середовище навчання молодших школярів української мови" Васильчук Лариса Федорівна Диплом ІІІ ступеня