МО вчителів іноземної мови

Наше життєве кредо:

Доводиться бігти з усіх ніг лише для того, щоб залишитися на тому самому місці. Якщо хочеш потрапити в інше місце, потрібно бігти вдвічі швидше…

Льюіс Керрол «Аліса у країні Чудес»

Наше педагогічне кредо:

Ми хочемо: щоб наша школа стала острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб її випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу: розум у голові, щирість у серці, здоров'я в тілі.
Ми погоджуємося: головне - навчити дітей мислити. Удосконалюючи  свою майстернiсть, ми вчимося на власному минулому і на чужому сучасному.

Наше завдання:

завданням кожного з нас є зробити процес навчання захоплюючим та радісним. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору.

Склад МО:

Карева Світлана Вікторівна