МО вчителів початкової школи

Проблемна тема МО:

Формування в учнів мотивації до навчальної діяльності та забезпечення й стимулювання саморозвитку і самоактуалізації особистості.

Педагогічне кредо МО:

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить…
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.

Життєве кредо МО:

Зібратися разом - це початок,

триматися разом - це прогрес,

працювати разом - це успіх.

Г.Форд

Коропець Валентина Федорівна

Спеціаліст вищої  категорії

Завдання МО:

• Формувати позитивну мотивацію  навчально-пізнавальної діяльності.
  • Удосконалювати та розповсюджувати досвід особистісно - орієнтованого навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій.
  • Сприяти використанню здоров’язберігаючих освітніх технологій, зміцненню фізичного, психологічного здоров’я школярів
  • Упроваджувати  Державний стандарт початкової освіти, використовувати  технологій продуктивного навчання з метою стимулювання креативності учнів.
  • Використовувати системний підхід до роботи зі здібними та обдарованими учнями, готувати їх до участі у Всеукраїнських конкурсах.

Блог МО"Ранкові зорі"