24 черв. 2019

Школа прощається зі своїми одинадцятикласниками

У Енергодарській ЗОШ І-ІІІ ступеня № 7 21 червня відбувся випускний. 59 випускників отримали атестати про повну загальну середню освіту, двоє учнів заслужили медалі: золоту та срібну. Вітаємо всіх учнів та бажаємо щасливого майбутнього!
6 черв. 2019

Звіт директора перед громадськістю та колективом

Відповідно до Положення про порядок звітування керівників навчальних закладів перед педагогічним колективом і громадськістю, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 р. №178 05 червня відбулася конференція про звіт директора Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мисик Любов Георгіївни перед педагогічним колективом та громадськістю.
31 трав. 2019

Останній дзвоник!

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. Це велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам.
21 трав. 2019

Проект ЕЗОШ №7

Шановні колеги, учні, батьки! Просимо підтримати наш проект SMART LEGO в рамках програми соціального партнерства ДТЕК «Громада своими руками» — 2019.
21 трав. 2019

Вітаємо переможця!

Вчитель нашої школи Карева Світлана Вікторівна зайняла перше місце на Всеукраїнському конкурсі від Гете-Інститу для вчителів німецької мови! Вітаємо!
18 трав. 2019

75-ті роковини депортації кримських татар та інших народів Криму

Сьогодні в нашій школі відбулись заходи, присвячені вшануванню Дня пам`яті жертв геноциду кримсько-татарського народу. Щорічно 18 травня в Україні і багатьох країнах світу проводяться меморіальні заходи із вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу. Цього дня згадують трагічні події 1944 року, коли корінний народ Криму – кримських татар – за наказом радянського вождя Йосипа Сталіна вислали за межі півострова в Середню Азію і віддалені райони Росії. Всього було депортовано понад 180 тисяч осіб. В дорозі і в перші роки в місцях депортації від голоду і хвороб загинули 46% кримських татар.
16 трав. 2019

Ключові переваги Східного партнерства

У рамках відзначення Дня Європи, в ЕЗОШ №7 відбувся Єдиний день інформування на тему: "Ключові переваги Східного партнерства"
16 трав. 2019

День вишиванки

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Цього року День вишиванки припав на 16 травня. Учні та педагоги ЕЗОШ №7 із задоволенням прийняли участь у цьому святі!
14 трав. 2019

Український тиждень імунізації

З 8 по 15 квітня 2019 року в школі проходили заходи в рамках «Українського тижня імунізації».
7 трав. 2019

1939-1945. Пам`ятаємо. Перемагаємо.

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.