6 трав. 2019

Літні школи для обдарованих дітей

У місті під час літніх канікул 2019 року будуть працювати літні школи для обдарованих дітей на базі ЕБГ «Гармонія», ЕБЛ та ЕМАН.
25 квіт. 2019

Науковий event "Цікава наука"

24 квітня в ЕЗОШ №7 відбувся загальноміський захід Науковий event "Цікава наука", організований Енергодарською малою академією наук. Учні школи змогли прийняти участь в різноманітних конкурсах, експериментах з фізики, хімії, математики, історії, археології, лінгвістики, інформатики, журналістики тощо. Більшість учасників впевнилися, що наука - це цікаво! Усі присутні могли взяти участь у експериментах, філологічних іграх, психологічних тренінгах, побачити оптичні ілюзії, скласти головоломки, намалювати скіфську пектораль, навчитися надавати першу допомогу, складати робота ...
5 квіт. 2019

Фестиваль ранкової зарядки

Вже стало традицією проводити в школі фестиваль ранкової зарядки.
28 бер. 2019

Безоплатні путівки на відпочинок та оздоровлення для дітей

Відділ у справах сім’ї та молоді Енергодарської міської ради інформує про можливість отримання пільгових путівок на відпочинок та оздоровлення для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, шкільного віку.
14 бер. 2019

Річниця проголошення Карпатської України

80 років тому, у березні 1939 р., українці на Закарпатті стали першим у міжвоєнній Європі народом, що не змирився із анексією, а зі зброєю в руках став на захист своєї свободи від агресії сусідніх держав.
6 бер. 2019

Шевченківські дні

У березні Україна відзначає шевченківські дні. 9 березня 1814 року в родині українського кріпака народився маленький хлопчик Тарас, якому судилося стати великим поетом, художником та виразником думок свого народу, відомим як Кобзар. Минуло рівно 47 років і 1 день, і 10 березня 1861 року Тараса Шевченка не стало. В Україні він прожив усього 14,5 років, а більшу частину свого життя провів за її межами.
14 лют. 2019

День Святого Валентина

До Дня Святого Валентина учні школи прийняли участь в акції "В серцях кохання несемо!"
29 січ. 2019

Заборона проведення культурно-масових заходів

На виконання наказу управління освіти Енергодарської міської ради від 24.01.2019 №026 «Про запобігання поширенню спалаху кору», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» обмежується доступ на територію школи.
27 січ. 2019

Вітаємо команду дівчат ЕЗОШ №7!

21-25 січня в ЕЗОШ №7 проходили змагання серед юнацьких команд по волейболу. Команда дівчат нашої школи посіла ІІ місце серед юнацьких команд міста! Щиро вітаємо пережців!
26 січ. 2019

Вітаємо бібліотекарів ЕЗОШ №7!

З 08 по 26 січня 2019 року в рамках проведення інтернет-семінару "Використання інтернет-сервісів для популяризації читання" для бібліотечних працівників закладів освіти Запорізької області проводилася віртуальна бібліотечно-пізнавальна гра – Бібліотечний батл "Зимові клопоти або Новорічно-Різдвяний переполох у бібліотеці".