23 січ. 2019

День Соборності України

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення 100-річчя Дня Соборності України в ЕЗОШ №7 організовано та проведено ряд заходів.
17 січ. 2019

Вітаємо переможців!

16 січня відбувся міський етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
20 груд. 2018

150 років з дня заснування культурно-освітньої громадської організації "Просвіта" а Запорізькій області

В ЕЗОШ №7 до 150-річчя з дня заснування культурно-освітньої громадської організації "Просвіта" в Запорізькій області відбулись виховні заходи, спрямовані на висвітлення впливу цієї організації на національний та духовний розвиток населення нашого регіону.
14 груд. 2018

Вітаємо юнацьку команду з міні-футболу!

Сьогодні відбувся фінал міських змагань з міні-футболу серед юнацьких команд навчальних закладів міста. Вітаємо переможців змагань - юнацьку команду ЕЗОШ№7!