7 серп. 2017

Проект Державного стандарту початкової освіти

Міністерство освіти і науки запропонувало для громадського обговорення проект Державного стандарту початкової освіти. Документ оприлюднено на сайті відомства.
24 лип. 2017

Зупинимо торгівлю людьми разом!

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
22 черв. 2017

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
15 черв. 2017

До 100-річчя Генерального Секретаріату Української Центральної Ради

Комітет Центральної ради на засіданні 15 червня 1917 року ухвалив організувати Генеральний секретаріат Української Центральної ради, який має завідувати справами внутрішніми, фінансовими, продовольчими, земельними, хліборобськими, міжнаціональними і іншими в межах України і виконувати всі постанови Центральної ради, які цих справ торкаються.
7 черв. 2017

06 червня відбулася конференція про звіт директора Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мисик Любов Георгіївни перед педагогічним колективом та громадськістю.

На конференції були присутні: члени педагогічного колективу, батьківського комітету, Ради школи, Піклувальної ради, представники громадськості, працівники школи.
16 трав. 2017

Українські вишиванки: відроджуємо забуті цінності.

18.05.2017 біля МПК "Сучасник" відбудеться загальноміське свято ВИШИВАНКИ. запрошуються діти разом з батьками.
10 трав. 2017

Відзначення Дня Європи в Україні

11 травня в Україні проходять урочисті церемонії підняття Державного Прапору України та Прапору Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян.
5 трав. 2017

До 72-ої річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення

Про заходи з підготовки та відзначення свята у 2017 році в ЕЗОШ №7
28 квіт. 2017

До третьої роковини загибелі Героя України, нашого земляка Василя Миколайовича Сергієнка,

Учні Енергодарської загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 переглянули фільм «Через тернії до небес», присвячений життю, громадській діяльності та подвигу Героя України.
24 квіт. 2017

День охорони праці

З метою забезпечення безпеки та культури праці, навчання, зниження рівня травматизму та професійних захворювань в ЕЗОШ №7 28 квітня 2017 р. оголошується Днем охорони праці