18 лип. 2018
28 липня - День хрещення Київської Русі
День хрещення Київської Русі православні українці відзначають 28 липня ­ у день пам’яті великого князя Володимира. Цей день став державним святом у 2008 році, коли третій президент України Віктор Ющенко підписав указ Про День хрещення Київської Русі-України.

8 черв. 2018
Звіт директора ЕЗОШ №7
05 червня 2018р. відбулася конференція про звіт директора Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мисик Любов Георгіївни перед педагогічним колективом та громадськістю.

29 трав. 2018
УВАГА!
З 01.06.2018 року розпочинає свою роботу пришкільний табір денного перебування "ВЕСЕЛКА"

23 трав. 2018
Онлайн-опитування
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

16 трав. 2018
День Європи в Україні
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях.

14 трав. 2018
Вітаємо наших переможців!
Учні ЕЗОШ №7 показали найкращі результати в міських природничо-краєзнавчих змаганнях "Кучугури"В

Добрий день – на цілий день і на все життя!

Наша школа майже зовсім звичайна. Молода – в цьому році відзначила своє двадцятитрьохріччя.

Мабуть тому, що тут вміють цінувати, плекати і зігрівати людські таланти. І, шукаючи місточки до дитячої душі, розкривати і рятувати власні – вчительські.

Педагогічний колектив нашої школи, очолюваний Любов’ю Георгіївною Мисик, вважає, що має нести виховний потенціал: "Добрий день!” - вітаємо ми одне одного і всіх наших дітей кожного дня, і вважаємо, що мусимо все зробити для того, щоб цей день був насправді добрий – для всіх тих, інколи ображених, недоглянутих, щоб вони не відчували себе зайвими у цьому житті. Всі вони талановиті, всі вони мають вирости достойними людьми, всі вони потрібні нашій школі.

Герб школи

Прапор школи

Знайомтесь! Це ми...

Гімн нашої школи

Школа – родина

муз. Жижика В.П.    слова Міллєр Л.С.

З різних куточків неньки-Вкраїни
Всі ми зібрались в школу-родину
В мовнім розмаї свою плекати,
Слово Шевченка не забувати.

Хай сонце сяє і квітне Вкраїна,
     Сил набирає школа-родина.

Школа-красуня, кращая в світі.
Школи прикраса вчитель і діти,
Ті, що в співпраці здобудуть славу,
Зроблять міцною нашу державу.

Будемо щиро друзів вітати,
В мудрості предків силу шукати,
Знання криниця щоб не всихала,

Творчості сяйво щоб не згасало.

В свята і в будні будьмо щасливі,
Мудрі, розумні та справедливі,
Зміцнимо сили дружби й любові,
Будьмо красиві, будьмо здорові!

Хай сонце сяє і квітне Вкраїна,
     Хай процвітає школа-родина!