10 вер. 2018
Експрес-інформація щодо правил безпеки життєдіяльності
Звернення Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

28 серп. 2018
День Знань!
Запрошуємо учнів, учителів, батьків та гостей на Свято Першого дзвоника!

24 серп. 2018
24 серпня 2018 року Україна святкує 27-му річницю Незалежності.
Як відомо, Всесоюзний референдум про збереження СРСР, у який на той момент входила Україна, був організований 17 березня 1991 року. За результатами опитувань був зроблений перший крок до незалежності України та утвердження декларації про суверенітет держави.

18 лип. 2018
28 липня - День хрещення Київської Русі
День хрещення Київської Русі православні українці відзначають 28 липня ­ у день пам’яті великого князя Володимира. Цей день став державним святом у 2008 році, коли третій президент України Віктор Ющенко підписав указ Про День хрещення Київської Русі-України.

8 черв. 2018
Звіт директора ЕЗОШ №7
05 червня 2018р. відбулася конференція про звіт директора Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мисик Любов Георгіївни перед педагогічним колективом та громадськістю.

29 трав. 2018
УВАГА!
З 01.06.2018 року розпочинає свою роботу пришкільний табір денного перебування "ВЕСЕЛКА"

Добрий день – на цілий день і на все життя!

Наша школа майже зовсім звичайна. Молода – в цьому році відзначила своє двадцятитрьохріччя.

Мабуть тому, що тут вміють цінувати, плекати і зігрівати людські таланти. І, шукаючи місточки до дитячої душі, розкривати і рятувати власні – вчительські.

Педагогічний колектив нашої школи, очолюваний Любов’ю Георгіївною Мисик, вважає, що має нести виховний потенціал: "Добрий день!” - вітаємо ми одне одного і всіх наших дітей кожного дня, і вважаємо, що мусимо все зробити для того, щоб цей день був насправді добрий – для всіх тих, інколи ображених, недоглянутих, щоб вони не відчували себе зайвими у цьому житті. Всі вони талановиті, всі вони мають вирости достойними людьми, всі вони потрібні нашій школі.

Герб школи

Прапор школи

Знайомтесь! Це ми...

Гімн нашої школи

Школа – родина

муз. Жижика В.П.    слова Міллєр Л.С.

З різних куточків неньки-Вкраїни
Всі ми зібрались в школу-родину
В мовнім розмаї свою плекати,
Слово Шевченка не забувати.

Хай сонце сяє і квітне Вкраїна,
     Сил набирає школа-родина.

Школа-красуня, кращая в світі.
Школи прикраса вчитель і діти,
Ті, що в співпраці здобудуть славу,
Зроблять міцною нашу державу.

Будемо щиро друзів вітати,
В мудрості предків силу шукати,
Знання криниця щоб не всихала,

Творчості сяйво щоб не згасало.

В свята і в будні будьмо щасливі,
Мудрі, розумні та справедливі,
Зміцнимо сили дружби й любові,
Будьмо красиві, будьмо здорові!

Хай сонце сяє і квітне Вкраїна,
     Хай процвітає школа-родина!