Інформація для батьків

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

На виконання Листа Міністерства освіти та науки України від 31.08.2016р. №1/9/450 «Про посилення заходів безпеки під час навчально-виховного процесу» та листа Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 08.09.2016р. №2831/01-12 «Про посилення заходів безпеки в навчальних закладах»,   відповідно до звернення Служби Безпеки України, у зв’язку із загостренням ситуації в зоні проведення Антитерористичної операції на території Східних областей нашої держави та підвищенням рівня терористичної загрози у Запорізькій області, що можуть завдати шкоди здоров’ю і життю учням і працівникам навчального закладу адміністрація Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 обмежує доступ на територію школи осіб, які не задіяні в проведенні навчально-виховного процесу.

Шановні громадяни! У зв’язку з цим велике прохання: при відвідуванні школи черговому на вахті повідомляти свої дані, пред’являти відповідний документ, який засвідчує особу (за вимогою), надавати інформацію, з якої причини ви тут.

Особам, не причетним до проведення навчально-виховного  процесу, вхід до школи категорично заборонено.

Адміністрація школи

З метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, формування у підростаючого покоління навичок здорового способу життя по школі були видані накази:

НАКАЗ від 31.08.2016 № 286 "Про заборону користування мобільними телефонами"
НАКАЗ від 31.08.2016 № 284 "Про заборону тютюнопаління у школі"
НАКАЗ від 31.08.2016 № 285 "Про заборону вживання наркотичних та алкогольних виробів"