Сторінка директора

Графік роботи директора ЕЗОШ №7 на 2019-2020 навчальний рік

Відповідно до Положення про порядок звітування керівників навчальних закладів перед педагогічним колективом і громадськістю, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 р. №178 05 червня відбулася конференція про звіт директора Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мисик Любов Георгіївни перед педагогічним колективом та громадськістю.

На конференції були присутні 135 чоловік, в т.ч.

• членів педагогічного колективу – 49 чол.
  • членів батьківського комітету – 20 чол.
  • членів Ради школи – 12 чол.
  • представників учнівського самоврядування – 10 чол.
  • представників громадськості - 1 чол.
  • працівників школи (МОП)– 43 чол.

У звіті зазначалося, що ми живемо в час змін і реформування, які торкаються усіх галузей життя. Освіта однією з перших в Україні йде шляхом глобального реформування.

Сьогодні перед учителем постають завдання: опанувати нові підходи до організації НВП, використання інноваційних технологій, які б сприяли забезпеченню компетентісно спроможного навчання на засадах системно-діяльнісного й особистісно зорієнтованого підходів, міжпредметної інтеграції, створення сприятливих умов до самостійного відкриття нового під керівництвом учителя. Відтепер, учитель не просто викладач, а в першу чергу- партнер і наставник.
Рік був складним, і сьогоднішній звіт – це ще один плідно прожитий рік напруженої, натхненної праці всіх: адміністрації школи, педагогів, обслуговуючого персоналу, учнів, батьків, допоміжного персоналу. Це звіт про результати діяльності всього колективу підсумок, перемоги, здобутки, можливо, невдачі, допущені помилки шкільного життя в усіх його різноманітних проявах.

Найголовніший обов'язок  керівника — надихати людей на творчу працю. Тому першочерговим завданням визначається: створення педагогічного колективу, здатного ефективно навчати й виховувати учнів, усебічно сприяти їхньому розвитку, стимулювати зусилля щодо самовиховання.

На наступний навчальний рік директором поставлено завдання і надалі створювати позитивний імідж школи в місті, області, Україні, прикладати максимум зусиль для створення належних умов навчання учнів та праці колективу.

Звіт директора ЕЗОШ №7 Мисик Л.Г. за 2018-2019 н.р.

Звіт директора ЕЗОШ №7 Мисик Л.Г. за 2017-2018 н.р.
Звіт директора ЕЗОШ №7 Мисик Л.Г. за 2016-2017 н.р.
Звіт директора ЕЗОШ №7 Мисик Л.Г. за 2015-2016 н.р.
Звіт директора ЕЗОШ №7 Мисик Л.Г. за 2014-2015 н.р.
ПОРЯДОК організації роботи зі зверненнями громадян в Енергодарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7