Виставки

Міжнародна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Навчальний рік Фото Автор розробки Тема розробки Результат
2017/2018 Московська М.М. «Дистанційне та змішане навчання під час викладання математики в ЕЗОШ №7»  Золота медаль
2016/2017    Слівенко Т.В.  «Інноваційні підходи до викладання англійської мови в ЕЗОШ №7» Лауреат І ступеня
2015/2016    Терпімова В.М.  «Проектна діяльність як засіб активізації соціальної активності підлітків в умовах учнівського самоврядування» Золота медаль
2013/2014  Швагер С.І.  «Використання проектної технології як шлях до розвитку творчої особистості учня»  Диплом учасника

Обласна виставка «Освіта Запорізького краю»

Навчальний рік Фото Автор розробки Тема розробки Результат
2017/2018 Немашкало Людмила Миколаївна, завідувач бібліотекою  "Бібліотека в умовах суспільства знань та реформування освіти" І місце
2017/2018 Таран Людмила Анатоліївна, вчитель біології та основ здоров’я  «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів». Диплом ІІІ ступеня
2016/2017 Зарубіна Н.Г., учитель початкових класів Диференційований підхід у початковій школі як засіб реалізації діяльнісного навчання

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Навчальний рік Фото Автор розробки Тема розробки Результат
2016/2017   Ткачова Т.А.  «Соціально-педагогічна робота з дітьми – тимчасово вимушеними переселенцями» Диплом учасника