18 жовт. 2018
Майстер-клас переможця обласної виставки "Освіта Запорізького краю-2018"
18 жовтня завідувач бібліотеки Енергодарської загальноосвітньої школи № 7, переможець обласної педагогічної виставки "Освіта Запорізького краю – 2018" в номінації "Бібліотеки в умовах суспільства знань та реформування освіти" Немашкало Людмила Миколаївна провела майстер-клас для освітян Запорізької області.

17 жовт. 2018
Європейський тиждень місцевої демократії
З 15 по 21 жовтня в Україні проходить Європейський тиждень місцевої демократії.

12 жовт. 2018
День захисника України!
12 жовтня в ЕЗОШ №7 відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню захисника України.

10 жовт. 2018
14 жовтня - День Захисника України
14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

9 жовт. 2018
Вітаємо Московську Марину Миколаївну!
Наша школа оголошена переможцем по програмі FIRST LEGO League.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 15 листопада 2018 року по 31 березня 2019 року буде здійснюватися електронна реєстрація до перших класів закладів загальної середньої освіти міста.

Результати електронної реєстрації щодо кількості бажаючих навчатися в конкретному закладі будуть взяті за основу при формуванні попередньої мережі класів адміністрацією ЗЗСО та погодженні її показників управлінням освіти.

Нагадуємо, що електронної реєстрації недостатньо для зарахування Вашої дитини до ЗЗСО, вона свідчить тільки про Ваші наміри, що Ви маєте підтвердити, подавши заяву до школи у період з 01квітня по 31 травня 2019р.

Управління освіти Енергодарської міської ради, адміністрація ЕЗОШ №7

Детальніше про Порядок зарахування

Перейти до Реєстрації в 1-й клас на 2019-2020 н.р.

100-річчя створення Західноукраїнської Народної РеспублікиМайстер-клас переможця обласної виставки "Освіта Запорізького краю-2018"Європейський тиждень місцевої демократіїДень захисника України!14 жовтня - День Захисника УкраїниВітаємо з професійним святом!

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Протидія торгівлі людьми

Перехід на попередню версію сайту.