ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 15 листопада 2018 року по 31 березня 2019 року буде здійснюватися електронна реєстрація до перших класів закладів загальної середньої освіти міста.

Результати електронної реєстрації щодо кількості бажаючих навчатися в конкретному закладі будуть взяті за основу при формуванні попередньої мережі класів адміністрацією ЗЗСО та погодженні її показників управлінням освіти.

Нагадуємо, що електронної реєстрації недостатньо для зарахування Вашої дитини до ЗЗСО, вона свідчить тільки про Ваші наміри, що Ви маєте підтвердити, подавши заяву до школи у період з 01квітня по 31 травня 2019р.

Управління освіти Енергодарської міської ради, адміністрація ЕЗОШ №7

Детальніше про Порядок зарахування

Перейти до Реєстрації в 1-й клас на 2019-2020 н.р.

Парад малятських військДень Збройних Сил України85 річниця ГолодоморуДень Гідності і СвободиВітаємо наших юних спортсменів!100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Протидія торгівлі людьми

Перехід на попередню версію сайту.