23 січ. 2019
День Соборності України
З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення 100-річчя Дня Соборності України в ЕЗОШ №7 організовано та проведено ряд заходів.

17 січ. 2019
Вітаємо переможців!
16 січня відбувся міський етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

20 груд. 2018
150 років з дня заснування культурно-освітньої громадської організації "Просвіта" а Запорізькій області
В ЕЗОШ №7 до 150-річчя з дня заснування культурно-освітньої громадської організації "Просвіта" в Запорізькій області відбулись виховні заходи, спрямовані на висвітлення впливу цієї організації на національний та духовний розвиток населення нашого регіону.

14 груд. 2018
Вітаємо юнацьку команду з міні-футболу!
Сьогодні відбувся фінал міських змагань з міні-футболу серед юнацьких команд навчальних закладів міста. Вітаємо переможців змагань - юнацьку команду ЕЗОШ№7!

Учнівське самоврядування

Самоврядування – це метод організації дитячого колективу, який забезпечує створення взаємин відповідальної залежності в колективі та організаторських рис окремої особистості. Серед безлічі дитячих занять у навчальному закладі важливе місце відводиться учнівському самоврядуванню.
Модель учнівського самоврядування нашої школи має цілеспрямовану, конкретну, систематичну і прогнозовану за наслідками діяльності школярів. Робота учнівського самоврядування спрямована на формування особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією. Забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом залучення їх до активної та систематичної участі у вирішенні важливих питань класу та школи, в залученні всіх членів шкільного колективу до планування, організації, контролю й підбиття підсумків навчальної та суспільно-корисної праці . Основна мета - виховувати у школярів активну життєву позицію.
Учнівське самоврядування  (талановите, ерудоване, молоде покоління) складається з 6 комісій , які охоплюють всі сфери навчально- виховної діяльності і кожна  несе відповідальність за роботу в певному напрямку.
Співдружність різних комісій, які діють у школі, дозволяє урізноманітнити і конкретизувати функції самоврядування , дає можливість кожному учневі знайти саме свою справу, яка йому ближча за інтересами, здібностями, нахилами .