17 жовт. 2018
Європейський тиждень місцевої демократії
З 15 по 21 жовтня в Україні проходить Європейський тиждень місцевої демократії.

12 жовт. 2018
День захисника України!
12 жовтня в ЕЗОШ №7 відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню захисника України.

10 жовт. 2018
14 жовтня - День Захисника України
14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

9 жовт. 2018
Вітаємо Московську Марину Миколаївну!
Наша школа оголошена переможцем по програмі FIRST LEGO League.

5 жовт. 2018
Вітаємо з професійним святом!
Сьогодні по всій країні відбулось святкування Дня працівника освіти, а також Всесвітнього дня вчителя. Учні та адміністрація школи підготували святкові заходи з цієї нагоди.

10 вер. 2018
Експрес-інформація щодо правил безпеки життєдіяльності
Звернення Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Учнівське самоврядування

Самоврядування – це метод організації дитячого колективу, який забезпечує створення взаємин відповідальної залежності в колективі та організаторських рис окремої особистості. Серед безлічі дитячих занять у навчальному закладі важливе місце відводиться учнівському самоврядуванню.
Модель учнівського самоврядування нашої школи має цілеспрямовану, конкретну, систематичну і прогнозовану за наслідками діяльності школярів. Робота учнівського самоврядування спрямована на формування особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією. Забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом залучення їх до активної та систематичної участі у вирішенні важливих питань класу та школи, в залученні всіх членів шкільного колективу до планування, організації, контролю й підбиття підсумків навчальної та суспільно-корисної праці . Основна мета - виховувати у школярів активну життєву позицію.
Учнівське самоврядування  (талановите, ерудоване, молоде покоління) складається з 6 комісій , які охоплюють всі сфери навчально- виховної діяльності і кожна  несе відповідальність за роботу в певному напрямку.
Співдружність різних комісій, які діють у школі, дозволяє урізноманітнити і конкретизувати функції самоврядування , дає можливість кожному учневі знайти саме свою справу, яка йому ближча за інтересами, здібностями, нахилами .