Сайти для вчителів

Назва сайту

Опис сайту

Українська педагогіка

Дуже цікавий сайт, де можна знайти не тільки поради з педагогіки, конспекти уроків, методичну літературу, але и дізнатися про останні новини щодо освітніх процесів у цілому світі. Сайт має дуже просту навігацію, та приємне оформлення.

Освіта.Ua

Дуже зручний сайт, простий у використанні, має дуже багато навчального матеріалу, та статей щодо освіти в Україні, та у інший країнах. Для того щоб використати інформацію не треба реєструватися.

Уроки.NET

Дуже корисний сайт, метою якого є допомога молодим і починаючим вчителям у складанні поурочно і тематичного планування, сценаріїв шкільних свят, в розробці відкритих уроків з різних шкільних предметів, класних годин. Має зрозумілу навігацію, не треба реєструватися, або оплачувати інформацію.

Портал сучасних педагогічних ресурсів

Сайт має дуже багато розділів, які присвячені багатьом предметам, а також інформує про останні новини у освітній політики держави. Також сайт має дуже просту навігацію.

Учитель в сети

Сайт знайомить з тенденціями освіти у світі, з новими технологіями і методами викладання, а також результатами їх застосування (використання ІКТ). Програмна оболонка дозволяє скопіювати інформацію, а також додати свої розробки, на сайті можна знайти багато відеоматеріалу.

Методичний портал

Сайт має дуже багато розділів, які присвячені багатьом предметам, а також інформує про останні новини у освітній політики держави, тут можна знайти методичні матеріали, календарні плани, конспекти уроків, підручники.

Слово вчителя

Великий архів матеріалів для школи.

Вчитель вчителю, учням та батькам

Цей сайт створено для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам. На сайті також можна отримати поради шкільного психолога. Напрям сайту загальний і стосується всіх вчителів, незалежно від предмету, який читається.

Українська мова та література

Конспекти уроків з української мови та літератури для вчителів загальноосвітніх шкіл

Освітні веб-ресурси учителям інформатики

На порталі зібраний великий педагогічний досвід багатьох вчителів.

Методичні матеріали для уроків фізики

Сайт вчителів України. На сайті розміщені розробки уроків, методичні рекомендації до викладання предмета та комп'ютерної підтримки здійснення навчально-виховного процесу

Сайти для учнів та батьків

Назва сайту

Опис сайту

Острів знань

Освітній шкільний інтернет-портал "Острів Знань", покликаний не замінювати традиційну освіту, а доповнювати її.

Діти України

Портал для дітей, батьків та освітян.

Довідник школяра

Освітній ресурс для вчителів, учнів і всіх, кому потрібні готові домашні завдання.

Освіта.Com.Ua

Сайт було створено для допомоги вступаючи до ВУЗу, сайт має дуже цікаве меню, де можна знайти цікавий для себе ВУЗ або школу (за логотипом, та за допомогою пошукової системи). Крім цього у меню можна вибрати мову для цього сайту, також список кращих навчальних закладів.

Бібліотека школяра

Дуже корисний сайт, на якому зібрано багато матеріалу з української мови і літератури, дуже зрозуміла навігація.

Гуртом

Сайт створено для підтримки школярів та студентів, враховує багато матеріалів з різних дисциплін, та інших матеріалів.

Учимось учитись

Науковий інформаційний сайт для учнів, тут учні публікують свої статті і роботи, обговорюють їх.

Школа.Ua

Сайт пропонує електронну бібліотеку шкільних підручників, інтерактивні онлайн-уроки, реферати, розв'язки, контакти українських шкіл. Для випускників шкіл на сайті надані приклади тестових завдань і контакти українських вузів. Інтернет ресурс також пропонує новини, які висвітлюють події у сфері освіти.

Щоденник

Зручна та безпечна мережа спілкування учнів, вчителів та батьків. Домашні завдання, розклад, оцінки - все в одному місці.

Все для студента

Дуже корисний сайт, тут можна знайти дуже багато рідкісних підручників та інших корисних матеріалів.

On-ляндія

На сайті розміщені навчальні матеріали для дітей, вчителів та батьків. Юні користувачі Інтернету можуть зареєструвати безпечні поштові електронні скриньки на веб-сайті програми.