23 січ. 2019
День Соборності України
З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення 100-річчя Дня Соборності України в ЕЗОШ №7 організовано та проведено ряд заходів.

17 січ. 2019
Вітаємо переможців!
16 січня відбувся міський етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

20 груд. 2018
150 років з дня заснування культурно-освітньої громадської організації "Просвіта" а Запорізькій області
В ЕЗОШ №7 до 150-річчя з дня заснування культурно-освітньої громадської організації "Просвіта" в Запорізькій області відбулись виховні заходи, спрямовані на висвітлення впливу цієї організації на національний та духовний розвиток населення нашого регіону.

14 груд. 2018
Вітаємо юнацьку команду з міні-футболу!
Сьогодні відбувся фінал міських змагань з міні-футболу серед юнацьких команд навчальних закладів міста. Вітаємо переможців змагань - юнацьку команду ЕЗОШ№7!

23 січ. 2019

День Соборності України

17 січ. 2019

Вітаємо переможців!

20 груд. 2018

14 груд. 2018

Вітаємо юнацьку команду з міні-футболу!